Pensjonat Złote Góry – doskonałe miejsce nie tylko na spotkanie firmowe

 w kategorii Czarna Góra, Spotkania Firmowe Czarna Góra
  
5/5 - (68 votes)
5/5 - (68 votes)

Czym powinien cechować się idealny obiekt do organizacji spotkań integracyjnych i firmowych szkoleń? Przede wszystkim doskonałymi warunkami zakwaterowania, świetnie wyposażonym zapleczem konferencyjnym i obszernym parkingiem.
Wszystko to znaleźć można w pensjonacie Złote Góry.

Czarna Góra noclegi idealne dla każdego

Pensjonat Złote Góry znajduje się u podnóża Czarnej Góry, w malowniczej wsi Sienna. Doskonałe warunki do wypoczynku znajdą tu wszyscy, nie tylko pracownicy firm organizujących integrację.
Zimą wspaniałą atrakcją dla gości pensjonatu, jest kompleks narciarski Czarna Góra.
Kusi jego nowoczesna infrastruktura w postaci wyciągów, kolejek oraz dośnieżanych stoków i polanek narciarskich o różnym stopniu trudności.
Latem można doskonale zrelaksować się na rowerze lub podczas spaceru po malowniczej okolicy.

Kiedy nie dopisze pogoda – atrakcje pensjonatu

Złote Góry są pensjonatem posiadającym urządzone ze smakiem pokoje 1-, 2-, 3-, 4-, 5- i 6- osobowe. Wszystkie wyposażone są w TV i prywatną łazienkę. Na terenie całego obiektu działa sieć wi-fi, również w doskonale wyposażonym barze.
Organizowaniu w tym miejscu spotkań firmowych sprzyja infrastruktura. Obiekt posiada salę konferencyjną oraz duży, monitorowany parking.
Kiedy pogoda nie sprzyja zwiedzaniu okolicy, można zrelaksować się w saunie, łaźni parowej, lub na basenie. Najmłodsi również znajdą tu to, co lubią – kącik zabaw, pokój gier.
Spotkanie firmowe w górach, w ośrodku takim, jak Złote Góry, to czysta przyjemność.

Kilka słów o Złotych Górach

Pensjonat mieści się w trzypiętrowym budynku, ale mimo jego wielkości, panuje tam naprawdę rodzinna atmosfera. Wszystko to dzięki świetnie wyszkolonemu personelowi. Otoczenie pensjonatu doskonale wycisza. Sprawia, że wracając w domowe pielesze, gość czuje się tak wypoczęty i zrelaksowany, jak nigdy dotąd. Gospodarze posiadają rozległą wiedzę na temat możliwości spędzania czasu w okolicy, którą chętnie dzielą się z gośćmi.

Atrakcje w okolicy

Okolica jest atrakcją samą w sobie, ale goście gorąco zachęcani są do zwiedzenia miejsc takich, jak Jaskinia Niedźwiedzia, czy kopalnie – złota i uranu.
Oczywiście poza sezonem narciarskim, kiedy to zapaleni miłośnicy białego szaleństwa, spędzają cały wolny czas na stokach. W cieplejszych okresach warto wybrać się na górskie wycieczki, które obfitują w piękne krajobrazy. Ścieżki są zróżnicowane pod kątem wymagań kondycyjnych, tak więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Warto postawić na Złote Góry

Pensjonat u podnóża Czarnej Góry to idealne miejsce na wypoczynek dla każdego.
Dzięki konferencyjnej infrastrukturze idealny jest również dla firm, które organizują tu nie tylko spotkania wyłącznie integracyjne, ale również szkolenia dla swoich pracowników.
Świetnie zaopatrzony jest w bar z widokiem na góry. Jest to miejsce, gdzie każdy może wypić kawę, lub herbatę i rozgrzać się w niepowtarzalnej atmosferze.
Pensjonat Złote Góry z całą pewnością wart jest polecenia.

Zapoznaj się z cennikiem oraz galerią.

czarna gora noclegi

Polecane wpisy
spotkanie integracyjne i firmowe w czarnej górzenordic walking w Czarnej górze - sienna