Kilka słów o naszym Pensjonacie Złote Góry

 w kategorii Czarna Góra, Spotkania firmowe, Zwiedzanie
  

Złote Góry to pensjonat położony we wsi Sienna, u podnóża Czarnej Góry – jednego z najsłynniejszych szczytów Sudetów. Wizyta w sprawdzonym ośrodku to doskonała okazja do poznania prawdziwych skarbów turystycznych regionu.

Wypoczynek dla narciarzy i turystów

Złote Góry to obiekt zlokalizowany w bliskiej odległości do największej atrakcji okolicy – cenionego ośrodka narciarskiego. Oferuje on do dyspozycji liczne trasy, o zróżnicowanym poziomie trudności. Czarna Góra i jej okolice to idealne miejsce także do wypoczynku. Goście pensjonatu mają do dyspozycji klimatyczną Chatę Grillową, a także Miejsca na Ognisko. Doskonałe warunki zakwaterowania oferowane są wszystkim przyjezdnym. Dotyczy to nie tylko narciarzy, ale również osób preferujących trekking, spacery, spokój i relaks.

Pokoje i wyposażenie

Pensjonat Złote Góry oferuje miłośnikom turystyki pieszej, zimowej i rowerowej noclegi w pokojach jednoosobowych i wieloosobowych. Wszystkie wyposażone są w łazienki z prysznicem, dostęp do internetu oraz TV. Pokoje zabezpieczone są nowoczesnymi zamkami na karty chipowe. Goście mogą do woli korzystać z sauny, basenu, jacuzzi oraz łaźni parowej. Nowoczesna strefa relaksu dostępna jest bez żadnych opłat dodatkowych. Do dyspozycji oddana jest także sala kominkowa i bar z widokiem. Można tam skosztować zarówno pysznej kawy, jak i renomowanych włoskich win.

Atrakcje dla dorosłych i dzieci

W trzypiętrowym pensjonacie z powodzeniem organizować można spotkania biznesowe i firmowe. Udanemu przebiegowi eventów sprzyja przyjazna atmosfera obiektu. Wpływa na to nie tylko starannie dobrany i wykwalifikowany zespół pracowników, ale również bogata infrastruktura Złotych Gór. Wśród dostępnych usprawnień znajduje się m.in monitorowany parking, a także doskonale wyposażona sala konferencyjna. Złote Góry oferują też atrakcje dla najmłodszych. Znajduje się tutaj doskonale wyposażony kącik zabaw, a także pokój gier i salonik z TV. Najmłodsi goście pensjonatu mogą tez korzystać z zaścielonych łóżeczek. Odwiedzają nas stałe grupy turystów zarówno szkolnych, jak i biznesowych a także grupy sportowe, w szczególności kolarze.

Zobacz galerię.

Serdecznie zapraszamy!

Polecane wpisy
jak wybrać rower górskiwakacje w góach