Kilka słów o naszym Pensjonacie Złote Góry

 w kategorii Czarna Góra, Spotkania Firmowe Czarna Góra
  
5/5 - (54 votes)
5/5 - (54 votes)

Złote Góry to pensjonat położony we wsi Sienna, u podnóża Czarnej Góry – jednego z najsłynniejszych szczytów Sudetów. Wizyta w sprawdzonym ośrodku to doskonała okazja do poznania prawdziwych skarbów turystycznych regionu.

Wypoczynek dla narciarzy i turystów

Złote Góry to obiekt zlokalizowany w bliskiej odległości do największej atrakcji okolicy – cenionego ośrodka narciarskiego. Oferuje on do dyspozycji liczne trasy, o zróżnicowanym poziomie trudności. Czarna Góra i jej okolice to idealne miejsce także do wypoczynku. Goście pensjonatu mają do dyspozycji klimatyczną Chatę Grillową. Doskonałe warunki zakwaterowania oferowane są wszystkim przyjezdnym. Dotyczy to nie tylko narciarzy, ale również osób preferujących trekking, spacery, spokój i relaks.

Pokoje i wyposażenie

Pensjonat Złote Góry oferuje miłośnikom turystyki pieszej, zimowej i rowerowej noclegi w pokojach jednoosobowych i wieloosobowych. Wszystkie wyposażone są w łazienki z prysznicem, dostęp do internetu oraz TV. Pokoje zabezpieczone są nowoczesnymi zamkami na karty chipowe. Goście mogą do woli korzystać z sauny, basenu, jacuzzi oraz łaźni parowej. Nowoczesna strefa relaksu dostępna jest bez żadnych opłat dodatkowych. Do dyspozycji oddana jest także sala kominkowa i bar z widokiem. Można tam skosztować zarówno pysznej kawy, jak i renomowanych włoskich win.

Atrakcje dla dorosłych i dzieci

W trzypiętrowym pensjonacie z powodzeniem organizować można spotkania biznesowe i firmowe. Udanemu przebiegowi eventów sprzyja przyjazna atmosfera obiektu. Wpływa na to nie tylko starannie dobrany i wykwalifikowany zespół pracowników, ale również bogata infrastruktura Złotych Gór. Wśród dostępnych usprawnień znajduje się m.in monitorowany parking, a także doskonale wyposażona sala konferencyjna. Złote Góry oferują też atrakcje dla najmłodszych. Znajduje się tutaj doskonale wyposażony kącik zabaw, a także pokój gier i salonik z TV. Najmłodsi goście pensjonatu mogą tez korzystać z zaścielonych łóżeczek. Odwiedzają nas stałe grupy turystów zarówno szkolnych, jak i biznesowych a także grupy sportowe, w szczególności kolarze.

Zobacz galerię.

Serdecznie zapraszamy!

Polecane wpisy
jak wybrać rower górski Czarna GóraWakacje Czarna Góra