Jak zregenerować siły po szaleństwie na stoku?

 w kategorii Narciarski Stok Czarna Góra
  
5/5 - (67 votes)
5/5 - (67 votes)

Ośrodek narciarski Czarna Góra w Siennej zapewnia narciarzom i snowboardzistom niezapomniane wrażenia podczas szusowania. Szaleństwa na stoku są niezłym zastrzykiem adrenaliny, ale też wysiłkiem fizycznym, po którym należy zregenerować siły. Sposobów na odpoczynek jest wiele, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Kompleks narciarski oferuje wiele możliwości zarówno na czynny, jak i bierny relaks.

Pyszne, regionalne jedzenie – podstawa regeneracji

Po wysiłku fizycznym warto zregenerować się porządnym, pożywnym i smacznym posiłkiem. Wiele restauracji oferuje regionalne przysmaki. Na terenie kompleksu Czarna Góra w miejscowości Sienna znajdują się liczne restauracje, w których można dobrze zjeść. Przed udaniem się do restauracji warto przeczytać opinie na temat lokalu. Dobre restauracje udostępniają w internecie swoje menu. Wcześniejsze sprawdzenie lokali gastronomicznych, zwiększa szansę na pyszny wieczór!

Spokojny relaks

W zależności od preferencji, po uzupełnieniu energii smacznym posiłkiem, można udać się na relaks do strefy spa & wellness.
Relaks w strefie spa, basenach czy saunach, dostępnych w pensjonatach, jest oferowany zwykłe bez dodatkowych opłat, jeśli ma się w nich wykupione noclegi. Z całą pewnością będzie to dobry sposób na regenerujący relaks nie tylko dla ciała, ale i duszy. Po zimowych aktywnościach nieoceniona jest sauna oraz basen. Warto wybierać takie pensjonaty, które je posiadają. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego pensjonatu z wygodnymi apartamentami.

Zastrzyk adrenaliny

Dla osób żądnych wrażeń i lubiących aktywny odpoczynek, godna polecenia jest zjeżdżalnia Czarna Żmija – Alpine Coster. Jej kręty tor ma długość około 1 km, a punktem kulminacyjnym zjazdu jest wzniesienie na wysokości 8 m. Bez wątpienia zjazd kolejką dostarczy niezapomnianych wrażeń i będzie mocnym zastrzykiem adrenaliny.

Spacer i mindfulness

Spacer po turystycznym szlaku pozwoli odpocząć stawom, a oczom nacieszyć się pięknymi górskimi widokami. Ośrodek narciarski w Siennej położony jest w strefie czystego powietrza. Regeneracyjny spacer wzmocni kondycję oraz dotleni organizm. Pozwoli wyciszyć się podczas obcowania z naturą. W takim otoczeniu można zainteresować się praktykowaniem mindfulness.

Kulig

Innym sposobem na relaks w otoczeniu górskiej natury może być kulig. Organizowany jest on na terenie kompleksu Czarna Góra i będzie idealnym zwieńczeniem dnia. Na zakończenie uczestnicy kuligu spotykają się przy grzanym winie i rozgrzewającym ogniu. Niezwykła atmosfera i klimat kuligu zostanie w uczestnikach na długo.

Czarna Góra - narciarstwo. Jak się zregenerować.

Polecane wpisy
Kompleks narciarski Czarna Góra w strefie czystego powietrzaJak prawidłowo dobrać narty? Poradnik dla gości pensjonatu Złote Góry w Siennej.