Gastronomia przy stokach w Czarnej Górze

 w kategorii Narciarski Stok Czarna Góra
  

Ośrodek narciarski Czarna Góra we wsi Sienna to ponad 10 km tras zjazdowych. Taka ilość szczęścia oznacza długie godziny szaleństwa na śniegu. Żeby mieć do tego siły, warto co dwie-trzy godziny zrobić przerwę na zregenerowanie sił. Stoki narciarskie w Czarnej Górze są zagospodarowane tak, aby w barach można było się posilić bez potrzeby zdejmowania butów narciarskich.

Znakomity nocleg przy wyciągu Czarna Góra

Złote Góry oferują znakomity nocleg dla gości Czarnej Góry i wyciągu. Zachęcamy do sprawdzenia cennika i ofert dla grup. 🙂
Jeśli jesteś ciekawy co jeszcze ciekawego oferuje Czarna Góra, to zapoznaj się z kilkoma z naszych propozycji.

Ski Bar przy kolejce Żmija

Punkt gastronomiczny znajduje się w zachodniej części ośrodka narciarskiego Czarna Góra, przy końcu trasy C FIS/początku czteroosobowej kolejki Żmija. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że narciarze odwiedzają Ski Bar w przerwach pomiędzy zjazdem z trasy, a następnym wejściem na kolejkę krzesełkową. Ciepły posiłek na szybko dodaje energii do szaleństw na śniegu przez długie godziny.

Karczma przy kolejce Luxtorpeda

Pysznej kuchni nie może zabraknąć przy najpopularniejszej i największej kolejce w ośrodku Czarna Góra – Luxtorpedzie. Narciarze zjeżdżający z tras o oznaczeniu A, B FIS oraz dzieci opanowujące technikę na pobliskiej Jędrusiowej Polanie mogą wstąpić do restauracji serwującej potrawy regionalne, typu oscypek z żurawiną, jak również takie, które rozgrzeją ciało w zimowy dzień – mięsa, burgery, frytki.

Czarna Góra stoki

Ski Bar przy Kubusiowej Polanie

Propozycja na głodne brzuchy dla najmłodszych gości ośrodka narciarskiego Czarna Góra. Ski Bar jest umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie stref wybieranych przez dzieci i początkujących narciarzy. Są to polany: Kubusiowa, Bartusiowa, Czarodziejska, Misiowa oraz trasy o oznaczeniu G i H. Dogodna lokalizacja sprawia, że posiłku, rodzice mogą zabrać swoje pociechy na znajdujące się blisko wyciągi narciarskie: Efka, Bartuś, Jaga, Baba.

Przy wszystkich punktach gastronomicznych w ośrodku Czarna Góra znajdują się również toalety.

Nie samym narciarstwem człowiek jednak żyje. Poniżej pod linkiem opisujemy najciekawsze zabytki Czarnej Góry.

Restauracje przy kompleksie narciarskim Czarna Góra - Sienna.

Ostatnie artykuły
Opisy tras narciarskich i wyciągów w kompleksie Czarna Góra.