Gastronomia przy stokach w Czarnej Górze

 w kategorii Narciarski Stok Czarna Góra
  
5/5 - (59 votes)
5/5 - (59 votes)

Ośrodek narciarski Czarna Góra we wsi Sienna to ponad 10 km tras zjazdowych. Taka ilość szczęścia oznacza długie godziny szaleństwa na śniegu. Żeby mieć do tego siły, warto co dwie-trzy godziny zrobić przerwę na zregenerowanie sił. Stoki narciarskie w Czarnej Górze są zagospodarowane tak, aby w barach można było się posilić bez potrzeby zdejmowania butów narciarskich.

Znakomity nocleg przy wyciągu Czarna Góra

Złote Góry oferują znakomity nocleg dla gości Czarnej Góry i wyciągu. Zachęcamy do sprawdzenia cennika i ofert dla grup. 🙂
Jeśli jesteś ciekawy co jeszcze ciekawego oferuje Czarna Góra, to zapoznaj się z kilkoma z naszych propozycji.

Ski Bar przy kolejce Żmija

Punkt gastronomiczny znajduje się w zachodniej części ośrodka narciarskiego Czarna Góra, przy końcu trasy C FIS/początku czteroosobowej kolejki Żmija. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że narciarze odwiedzają Ski Bar w przerwach pomiędzy zjazdem z trasy, a następnym wejściem na kolejkę krzesełkową. Ciepły posiłek na szybko dodaje energii do szaleństw na śniegu przez długie godziny.

Karczma przy kolejce Luxtorpeda

Pysznej kuchni nie może zabraknąć przy najpopularniejszej i największej kolejce w ośrodku Czarna Góra – Luxtorpedzie. Narciarze zjeżdżający z tras o oznaczeniu A, B FIS oraz dzieci opanowujące technikę na pobliskiej Jędrusiowej Polanie mogą wstąpić do restauracji serwującej potrawy regionalne, typu oscypek z żurawiną, jak również takie, które rozgrzeją ciało w zimowy dzień – mięsa, burgery, frytki.

Czarna Góra stoki

Ski Bar przy Kubusiowej Polanie

Propozycja na głodne brzuchy dla najmłodszych gości ośrodka narciarskiego Czarna Góra. Ski Bar jest umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie stref wybieranych przez dzieci i początkujących narciarzy. Są to polany: Kubusiowa, Bartusiowa, Czarodziejska, Misiowa oraz trasy o oznaczeniu G i H. Dogodna lokalizacja sprawia, że posiłku, rodzice mogą zabrać swoje pociechy na znajdujące się blisko wyciągi narciarskie: Efka, Bartuś, Jaga, Baba.

Przy wszystkich punktach gastronomicznych w ośrodku Czarna Góra znajdują się również toalety.

Nie samym narciarstwem człowiek jednak żyje. Poniżej pod linkiem opisujemy najciekawsze zabytki Czarnej Góry.

Restauracje przy kompleksie narciarskim Czarna Góra - Sienna.

Ostatnie artykuły
Opisy tras narciarskich i wyciągów w kompleksie Czarna Góra.