Czarna Góra – idealne miejsce na spotkanie integracyjne

 w kategorii Czarna Góra, Spotkania Firmowe Czarna Góra
  
5/5 - (59 votes)
5/5 - (59 votes)

Udany wyjazd integracyjny naprawdę potrafi zjednoczyć załogę i bywa wspominany bardzo długo. Dlatego organizując go warto zadbać o wszystkie szczegóły które sprawią, że atmosfera będzie naprawdę wyjątkowa. Kluczem do sukcesu jest wybór właściwego miejsca. Wiele wskazuje na to, że naprawdę udane może być spotkanie firmowe w górach.

Czym powinno się wyróżniać idealne miejsce na spotkanie firmowe?

Firmowa integracja rzadko bywa spotkaniem wyłącznie rozrywkowym. Dlatego miejsca najodpowiedniejsze do organizowania tego typu wydarzeń, powinny wyróżniać się kilkoma atrybutami. Mianowicie posiadać nie tylko bazę noclegową i świetną gastronomię, ale również dobrze wyposażone sale konferencyjne.
Kiedy wszystkie te cechy łączą się w jednym ośrodku, powstaje miejsce idealne, gdzie chętnie wracają zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy integracji. Wygląda na to, że takie miejsce znajduje się w Karkonoszach, w okolicy wsi Sienna.

Czarna Góra – doskonałe miejsce na niezapomnianą integrację

Położona w masywie Śnieżki Czarna Góra, jest znana przede wszystkim z ośrodka narciarskiego. Jest on nowoczesnym kompleksem wyciągów, kolei linowych oraz naśnieżanych polan i tras narciarskich. To prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa.
Nie są to jedyne atrakcje, z których słynie Czarna Góra. Oferuje ona noclegi w wysokiej klasy obiektach z zapleczem konferencyjnym, co również przemawia za organizowaniem spotkań firmowych właśnie w tym miejscu. Firmy organizują je przez cały rok, bowiem narciarstwo nie jest jedyną atrakcją, jaka czeka na ich załogi u stóp Czarnej Góry. Warto wspomnieć, że okolica Siennej znajduje się w strefie czystego powietrza, co dodatkowo przemawia na jej korzyść.

Jakie jeszcze atrakcje czekają w okolicy Czarnej Góry?

Sienna, to wieś położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu Czarna Góra. Jej historia sięga drugiej połowy XVII wieku. W tej malowniczej wsi znajdują się zabytki sięgające przełomu XVIII i XIX wieku. Okolica latem zachęca do wędrówek i zachwyca zarówno zachwycającymi widokami, jak i czystym powietrzem. Latem między firmowym szkoleniem a zwyczajowym wieczornym bankietem, warto wyciszyć się i zrelaksować.
Służą temu doskonale spacery po wsi i w jej najbliższym otoczeniu. Człowiek na co dzień tonący w służbowych obowiązkach nagle czuje, jakby znalazł się w zupełnie innym świecie.

W Siennej nie zawsze jest cicho…

W okolicach wsi, a konkretnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 392 od Siennej do Przełęczy Puchaczówka, odbywają się corocznie zawody w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Ich współorganizatorem jest Automobil Ziemi Kłodzkiej. Stanowią prawdziwe wydarzenie dla okolicznych mieszkańców, więc przyjezdni również nie pomijają go nigdy w swoich planach.
O ile rzecz jasna ich firmowy wyjazd zgra się z terminarzem zawodów.

spotkanie integracyjne i firmowe w czarnej górze

Polecane wpisy
Odpoczywanie w okolicy Siennej - Czarna Góra.Czarna Góra Noclegi