Czarna Góra dla aktywnych

  
5/5 - (47 votes)
5/5 - (47 votes)

Czarna Góra polecana jest w szczególności osobom, które preferują aktywne formy spędzania wolnego czasu. Jest to okolica, która obfituje w przepiękne okolice oraz niepowtarzalne atrakcje. To idealna opcja zarówno dla tych, którzy wybierają się na samotną wycieczkę, jak i takich, którzy szykują się do rodzinnego urlopu. Gdzie warto się udać?

Zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija

Poszukując nieprzeciętnych rozrywek nie można pominąć zjeżdżalni grawitacyjnej, która zwie się Czarna Żmija. To propozycja nie tylko dla najmłodszych, ale również dorosłych. Warto wspomnieć o tym, że trasa liczy aż 950 m. Została ona starannie zaprojektowana, dzięki czemu dostarcza niezapomnianych emocji. Jest to wielka frajda niezależnie od wieku.

Trasy rowerowe

W okolicy Czarnej Góry znajdziemy kilkanaście tras rowerowych o różnym poziomie trudności. Wybór zależy w dużej mierze od naszych preferencji i umiejętności. Nie brakuje również tras zawodowych, które przeznaczone są dla doświadczonych profesjonalistów. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.

Trasy rowerowe Czarna Góra Sienna

Park linowy w Skalisku

Leśny park przygody Skalisko to szereg atrakcji dla małych i dużych. Obiekt oferuje nam m.in. skok Tarzana, powietrzny surfing, zjazdy na linach, powietrzne pomosty, a także wiele więcej. Oczywiście trasy dla dzieci są uproszczone, tak aby pominąć wszelkie ekstremalne odcinki. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które lubią poczuć dreszczyk emocji.

Park Linowy Skalisko - atrakcje w okolicach Czarnej Góry

Dlaczego nocleg w Pensjonacie Złote Góry?

Wybierając się na urlop musimy pamiętać o tym, że to komfortowe noclegi w dużej mierze przekładają się na to, czy wyjazd będzie udany. Musimy więc dokładnie przemyśleć to, gdzie się zatrzymamy. Dlatego świetnym wyborem jest pensjonat Złote Góry w miejscowości Sienna. Jest on nie tylko fachowo wyposażony, ale również znakomicie zlokalizowany. Ta okolica gwarantuje nam dostęp do wielu ciekawych rozrywek.

Polecane wpisy
Czarna Góra DownhillCzarna Góra widok ze szczytu