Czarna Góra – atrakcje dla dzieci

 w kategorii Czarna Góra Atrakcje
  
5/5 - (57 votes)
5/5 - (57 votes)

Czarna Góra to wspaniała okolica obfitująca w atrakcje zarówno dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży oraz dzieci. Zaplanowanie urlopu z rodziną wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Musimy wybierać miejsca, które będą bezpieczne, a jednocześnie ciekawe dla najmłodszych. Jakie miejsca warto odwiedzić?

Ogród Bajek w Międzygórzu

Ogród Bajek w Międzygórzu to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy pragną zobaczyć kultowych bohaterów, takich jak m.in. Czerwony Kapturek. Królewna Śnieżka, Koziołek Matołek, Bolek i Lolek, a nawet Shrek. Warto zapoznać dzieci ze starszymi produkcjami, które nie tylko bawią, ale również uczą. W Ogrodzie Bajek przyjemnie spędzimy czas z naszymi pociechami. Dodatkowym plusem są przepiękne krajobrazy. Jest to wielka frajda, niezależnie od wieku.

Ogród Bajek - atrakcje w okolicach Czarnej Góry

Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Z nieco starszymi dziećmi warto udać się do Kopalni Złota, która zlokalizowana jest w Złotym Stoku. Jest to miejsce, które obfituje w walory edukacyjne. Do wglądu mamy m.in. mapy kopalni, dawne narzędzia górnicze czy też minerały. Ponadto możemy zarezerwować sobie takie atrakcje, jak np. płukanie złota bądź podziemny spływ łodzią. Wiesz jakie jeszcze czekają Cię atrakcje w Czarnej Górze?

Kopalnia Złota - atrakcje w okolicach Czarnej Góry

Pensjonat Złote Góry idealny dla całej rodziny

Każdy rodzic wie, że noclegi, na jakie się zdecydujemy muszą być przede wszystkim dopasowane do potrzeb dzieci. Pensjonat Złote Góry (zlokalizowany w miejscowości Sienna) jest w pełni przystosowany do potrzeb gości w różnym wieku. To miejsce, które oferuje bezpłatny dostęp do strefy relaksu. Dzieci mogą wyszaleć się na basenie, zaś rodzice mają okazję udać się do sauny. Pensjonat Złote Góry funduje nam również liczne udogodnienia, takie jak m.in. Chata Grillowa, bar, seanse filmowe, ogniska na świeżym powietrzu, bezpieczny parking, a także wiele innych.

Polecane wpisy
Twierdza Kłodzko - zabytki w okolicach Czarnej GóryPiesza wycieczka - Czarna Góra - Międzygórze