3 sposoby na wypoczynek w górskim otoczeniu

 w kategorii Czarna Góra, Narciarski Stok Czarna Góra
  
5/5 - (63 votes)
5/5 - (63 votes)

Urlop powinien być czasem odprężenia, wyciszenia i zastrzykiem energii do dalszych działań. Dla osób lubiących górskie otoczenie oraz preferujących aktywny wypoczynek idealnym miejscem na urlop będzie narciarski kompleks Czarna Góra we wsi Sienna. Znajdują się tutaj świetne stoki, komfortowe pensjonaty oraz mnóstwo atrakcji. Można tutaj w pełni wypocząć i „naładować akumulatory” na co najmniej 3 sposoby.

Zimowe szaleństwo na stokach

Ośrodek Czarna Góra ma wiele do zaoferowania. Jest idealnym miejscem dla fanów snowboardu czy nart, ale nie tylko. Poza trasami zjazdowymi i wyciągami znajduje się tutaj park saneczkowy oraz mini snowpark oraz fly bag. Świetną odskocznią od codziennych spaw, pozwalającą wrócić wspomnieniami do dzieciństwa jest snowtubing, czyli zjeżdżanie na oponach, tylko nieco bardziej nowoczesnych.

Aktywność fizyczna pozwala oderwać myśli od codziennych spraw i obowiązków i oddać się przyjemności. Dawka pozytywnych emocji będzie odprężająca, a kontakt z naturą pozwoli się wyciszyć.

Wycieczki krajoznawcze – odskocznia dla umysłu

Aby w pełni wypocząć, warto podczas wycieczek urlopowych znaleźć czas na poznanie okolicy. Wysiłek fizyczny podczas zjazdów na stokach powinien być zrównoważonym mniej męczącym odpoczynkiem. Kompleks narciarski w Siennej dysponuje 55 ha górskich terenów rekreacyjno – wypoczynkowych. Spacer górskimi szlakami w strefie czystego powietrza będzie odprężający i dotleniający. Śnieżnicki Park Narodowy dysponuje zarówno trasami rekreacyjnymi, jak i bardziej wymagającymi. Górskie otoczenie będzie miało kojący wpływ na duszę i umysł.

W pobliżu narciarskiego ośrodka w Siennej jest też wiele atrakcji wartych zobaczenia. Dobrym pomysłem na spędzenie czasu poza stokiem będzie wycieczka do kopalni złota czy uranu, a także wycieczka do pobliskiego Minieurolandu.

Wieczorny relaks

Zwieńczeniem dnia powinien być relaks, odprężający całe ciało oraz umysł. Można skorzystać z kąpieli w basenie czy innych zabiegów w strefie spa. Pyszna kolacja przy lampce rozgrzewającego wina w górskiej atmosferze pozwoli się w pełni zrelaksować.

Zapraszamy do naszego pensjonatu, w którym odpoczniesz w pełni. Zapoznaj się z galerią.

Odpoczywanie w okolicy Siennej - Czarna Góra.

Polecane wpisy
czy warto kupić używane narty?spotkanie integracyjne i firmowe w czarnej górze